Jaká je ta nejlepší televize právě pro vás? Tato stránka je věnována stručnému doporučení nejlepších televizí v různých cenových relacích. Kupte si dle vašich požadavků tu nejlepší televizi.
Seznam začíná cenově nejpříznivějšími televizemi pro méně náročné uživatele a pokračuje až k dražším TV pro náročnější, kteří hledají větší či celkově kvalitnější obraz. Zkrátka ať je váš rozpočet jakýkoli, jistě si vyberete!
V případě každé kategorie je dbáno na získání co nejlepšího poměru ceny vzhledem ke kvalitě a parametrům televizorů. Prohlédnutí kompletních specifikací televizí či možnost jejich zakoupení naleznete pod níže uvedenými odkazy.
Následující doporučení televizí je pravidelně aktualizováno, poslední aktualizace viz datum výše.
Rychlá navigace:
- Nejlepší televize do 5000 Kč
- Nejlepší televize do 7000 Kč
- Nejlepší televize do 10 000 Kč
- Nejlepší televize do 12 000 Kč
- Nejlepší televize do 15 000 Kč
- Nejlepší televize do 20 000 Kč
- Nejlepší televize do 25 000 Kč
- Nejlepší televize do 30 000 Kč
- Nejlepší televize do 50 000 Kč
Nejlepší televize do 5000 Kč
U těch zcela nejlevnějších televizí do 5000 korun už není vůbec žádný problém narazit na chytré Smart modely. Překvapující je však rozhodně využití QLED. CHiQ L32QM8G je s velkým přehledem nejlevnější QLED televizí na trhu. Zkratka označuje technologii Quantum Dot, která přináší lepší barvy a podání černé. Mírným kompromisem TV CHiQ L32QM8G je úhlopříčka 32 palců (81 cm). Rozlišení se pak zastavilo na hodnotě 1920 x 1080 pixelů. Mezi plusy se dá rovněž zařadit systém Google TV s podporou velkého množství aplikací. Co se týče digitálního příjmu, tak do televizoru byly integrovány všechny dostupné tunery, tedy DVB-T2/S2/C. V neposlední řadě je velkým plusem prodloužená záruka na čtyři roky.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Pokud byste hledali model od „zavedenější“ společnosti, dá se do částky 5000 Kč pořídit TCL 32S5401AF, která rovněž spadá mezi chytré televize. Velikost zůstala stejná, tedy 32 palců (81 cm) a stejně tak bylo zachováno dostatečně jemné Full HD rozlišení. Největší rozdíl proti ChiQ TV je v absenci QLED technologie. Nicméně TCL 32S5401AF dokáže překvapit například podporou lokálního stmívání či třeba možností přehrávání obsahu v HDR. Jako systém byl zvolen Android a v TV se dále nachází integrované tunery DVB-T2/S2/C.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
V předchozích článcích jsme rovněž uváděli tipy na klasické televize bez pokročilého systému jako je Android nebo webOS. V současné době už se příliš nevyplatí ani u těch nejlevnějších televizí. Z pohledu parametrů jsou totiž identické jako Smart TV a cena je přitom jen o pár stovek nižší. V takovém případě nedává moc smysl podobné televize pořizovat. Pokud přeci jen nechcete chytrou TV, můžeme doporučit ChiQ L40G5W. Rozdíl je v tom, že používá vlastní jednoduchý systém, který neumožňuje instalaci aplikací a obecně nabízí méně možností, ať už z pohledu funkcí nebo nastavení. Obecnou výhodu lze ale oproti televizorům výše spatřovat ve větší obrazovce, konkrétně 40 palců.
Nejlepší televize do 7000 Kč
S navýšením rozpočtu na 7000 korun už se nejen zvýší samotná úhlopříčka televizí, ale hlavně 4K rozlišení je již standardem. Do této částky je pak jednou z nejlepších možností televize TCL 43V6B. Jak název napovídá, úhlopříčka narostla na 43 palců (109 cm), jde o LCD panel s klasickým LED podsvícením a 60Hz obnovovací frekvencí. Potěší lokální stmívání, díky kterému zobrazení černé vypadá mnohem lépe. Poměrně netradiční je pak matný povrch obrazovky, což z TCL 43V6B dělá také dobrou volbu do hodně osvětlených místností. Běží na systému Google TV, který má obecně největší podporu aplikací napříč všemi televizními systémy. Tento TCL model je vybaven tunery DVB-T2, DVB-S2 a DVB-C a samozřejmostí je například podpora HbbTV 2.0.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Pokud chcete o něco kvalitnější obraz a nevadí vám připlatit si pár stovek nad rozpočet, je výbornou volbou Xiaomi TV A Pro. Čínská společnost nabízí své televize poměrně dlouhou dobu, nicméně až v posledních letech se oficiálně dováží do Česka a postupně roste jejich obliba. Podobně jako u telefonů, i zde se Xiaomi snaží zaujmout perfektním poměrem cena/výkon. Největší výhodou je pak využití QLED panelu, díky kterému nabídne o něco lepší barvy a podání černé při zachování stejné velikosti 43 palců (109 cm) a 4K rozlišení. K dispozici je identický systém Google TV a DVB-C, DVB-T2 tunery. U televize Xiaomi TV A Pro se dá v neposlední řadě vyzdvihnout podpora HDR či Dolby Audio.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Nejlepší televize do 10 000 Kč
1) Televize s nejlepším obrazem
Zatímco v předchozích dvou kategoriích je použití QLED panelu spíše výjimkou, od televizí do 10 000 korun už se jedná v podstatě o standardní výbavu. Budeme-li hledat z pohledu kvality obrazu co nejlepší řešení, pak vychází na prvním místě právě QLED televize. Tato zkratka označuje televize s LED panelem využívající technologii Quantum Dot – řešení, které přináší neuvěřitelně široké barevné spektrum a zároveň výborné podání černé.
Skvěle pak vychází televize TCL 43T7B s úhlopříčkou 43 palců (109 cm) a 4K rozlišením. Plusové body získává například za HDR10+, Dolby Vision, podporu lokálního stmívání nebo rovnou 30W reproduktory. Podobně jako u jiných nových modelů TCL, i zde nalezneme systém Google TV. Dostalo se rovněž na herní režim s variabilní obnovovací frekvencí. Televize TCL 43T7B je vybavena tunery DVB-T2, DVB-S2 a DVB-C. Posledním esem v rukávu je rozšířená záruka na pět let.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Větší alternativou je pak Hisense 50E7NQ s velikostí 50 palců (127 cm) a rovněž 4K rozlišením. Potěší, že i zde se stále dostalo na QLED panel, i když přeci jen na výše zmíněnou TCL nedosahuje. Kvůli větší velikosti a téměř stejné ceně se muselo na pár místech „ubrat“. Vidět to lze třeba u absence lokálního stmívání. Dále má Hisense 50E7NQ méně výkonné reproduktory a pro někoho může být minusem systém Vidaa, který má v porovnání s Google TV méně aplikací. Mezi tunery nalezneme DVB-T2, DVB-S2 a DVB-C. Obecně ale patří k nejlepším 50palcovým televizím do 10 000 Kč.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
2) Největší televize do 10 000 Kč
Pokud by pro vás byla úhlopříčka 50 palců málo, dá se do částky 10 000 korun pořídit také TCL 58V6B s velikostí panelu 58 palců, tedy 147 cm. Kvůli nízké ceně už zde pochopitelně chybí QLED technologie, nicméně i tak nabízí pár zajímavých věcí v čele s podporou přehrávání obsahu s vysokým dynamickým rozsahem (HDR10), lokálním stmíváním či třeba matným povrchem obrazovky. Samozřejmostí jsou pak u televize TCL 58V6B tunery DVB-C, DVB-S2 a DVB-T2 a systém Google TV.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Nejlepší televize do 12 000 Kč
1) Televize s nejlepším obrazem
Kategorii do 12 000 korun momentálně vévodí TCL 55C655 Pro, která výbavou konkuruje spíše televizím do 15 000 Kč. Těšit se můžete na skvělý obraz díky QLED panelu, který navíc doplňuje FALD podsvícení, což je pokročilá varianta lokálního stmívání, díky kterému může televize nabídnout vyšší jas a zároveň i skvělé podání černé. Zároveň se již jedná o 55 palcovou (139 cm) televizi s povedenou výbavou. Zmínit se může například Dolby Vision, HDR10+ a podobně jako jiné TLC televize, i zde se objevuje matný povrch obrazovky. U zvuku potěší výkonné 50W reproduktory s podporou Dolby Atmos a vzhledem k ceně překvapí vestavěný subwoofer. TCL 55C655 Pro běží na systému Google TV, nechybí ani všechny tři tunery DVB-T2/S/C.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Oblíbenou volbou do částky 12 000 Kč je rovněž televize LG 43QNED80, i když zde musíte počítat s menší úhlopříčkou 43 palců (109 cm). Jeden z největších rozdílů je v samotné technologii panelu. Konkrétně se využívá QNED, který nalezneme pouze u LG televizí. Klasický QLED panel je doplněn ještě o tzv. NanoCell technologii, která vypomáhá s živějším a ostřejším obrazem. Televizi LG 43QNED80 zároveň nechybí podpora lokálního stmívání či HDR10. Odlišný je rovněž systém, namísto Google TV se zde využívá webOS, který je ale obecně počtem aplikací a funkcionalitou srovnatelný s konkurencí. Podpora všech digitálních tunerů je samozřejmostí.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
2) Největší televize do 12 000 Kč
V případě, že hledáte co největší televizi, může být skvělou volbou TCL 65V6B, oproti předchozí cenové kategorii již velikost narostla na skvělých 65 palců (165 cm). Využívá se klasický LCD panel s LED podsvícením, což je ale vzhledem k ceně a velikosti očekávané. Po vzoru jiných TCL televizí ze stejné řady ale potěší matným povrchem, který redukuje odrazy a odlesky či třeba podporou lokálního stmívání. Jako systém se využívá Google TV. Pro hráče je u televize TCL 65V6B k dispozici herní režim, nechybí HDR10 a všechny tři tradiční typy digitálních tunerů.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
3) Nejlepší televize na hry
Thomson 50QG7C14 má oproti konkurenci jednu podstatnou výhodu. Jako jeden z mála modelů v této cenové kategorii totiž nabídne vysokou 144Hz obnovovací frekvenci. To znamená, že dokáže vykreslovat obraz mnohem rychleji než standardní 60Hz televize, což je vítaný bonus pro hráče her. Plusem je u Thomson 50QG7C14 rovněž to, že se stále využívá QLED panel. Úhlopříčka této televize se zastavila na hodnotě 50 palců (127 cm). Jako systém byl zvolen Google TV a u tunerů nechybí DVB-T/T2/C/S/S2.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Nejlepší televize do 15 000 Kč
1) Televize s nejlepším obrazem
Výbornou televizí do 15 000 korun je TCL 55C745. Za tuto částku obdržíte výborný QLED panel s velikostí 55 palců (139 cm) a vysokou 144Hz obnovovací frekvencí. Ta se pak hodí hlavně ve spojení s herními PC či konzolemi. Dále potěší pokročilé FALD podsvícení, které používá zóny LED diod za obrazovkou k nezávislému ovládání jasu v různých oblastech, čímž dosahuje lepšího kontrastu a hlubší černé. Z pohledu dalších technologií se může ve spojení s televizí TCL 55C745 zmínit například Dolby Vision IQ, HDR10+ či třeba Dolby Atmos u 30W reproduktorů. Žádné překvapení se pak nenachází u systému Google TV a podpory všech tunerů. Skvělým bonusem na závěr je záruka na 5 let.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Alternativou s povedeným poměrem cena/výkon je Hisense 55U6NQ, u které je jednoznačně největším tahákem Mini LED podsvícení, které je na tom ještě o něco lépe než FALD u výše zmíněné TCL. To vede k ještě hlubší černé, která se přibližuje OLED panelům, vyššímu maximálnímu jasu a například i minimalizaci efektu halo. U Hisense 55U6NQ už musíte nicméně počítat jen se základní 60Hz obnovovací frekvencí. Každopádně potěší zachování QLED panelu, i když přímo Hisense tento pojem nenaleznete, v popisu bývá označen názvem ULED. Horší je to také u 20W reproduktorů a systém Vidaa může někomu vadit, třeba menším počtem aplikací oproti Google TV. A podobně jako u TCL, i Hisense nabízí u této televize záruku 5 let.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
2) Největší televize do 15 000 Kč
Do částky 15 000 korun již bez problémů seženete 70 palcové modely (178 cm). Velmi dobrý poměr cena/výkon pak má televize Sharp 70GL4260E. Kvalitou panelu se sice neblíží k výše zmíněným menším modelům, ale to je pochopitelné vzhledem k tomu, o jak velkou TV se jedná. I tak ale z pohledu technologií potěší například Dolby Vision či HDR10+. U zvuku pak nechybí Dolby Atmos. Televize Sharp 70GL4260E běží na systému Google TV. V neposlední řadě nechybí všechny tři druhy tunerů.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Nejlepší televize do 20 000 Kč
1) Televize s nejlepším obrazem
U televizí do 20 000 korun se opět na pomyslném prvním místě objevuje TCL televize podobně jako v minulém článku. Konkrétně jde o TCL 55C765, která je napěchovaná skvělými technologiemi. V první řadě se musí zmínit QLED panel s Mini LED podsvícením a 144Hz obnovovací frekvencí, takže jde rovněž o ideální volbu pro hráče. Díky pokročilému podsvícení nabídne skvělý kontrast a vyšší maximální jas. Obrazovka televize TCL 55C765 má rovněž matný povrch, takže na ni nebudou tolik vidět odrazy a odlesky. Skvěle je na tom u podporovaných HDR standardů, kde nechybí třeba i Dolby Vision IQ. V neposlední řadě se nezapomnělo na kvalitní 50W reproduktory, které jsou doplněny o integrovaný subwoofer. Jako operační systém se používá Google TV a samozřejmostí je integrace všech digitálních tunerů. I zde opět potěší rozšířená záruka na 5 let.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
V případě, že nechcete televizi od TCL či třeba dáváte přednost jinému systému před Google TV, je osvědčenou alternativou Samsung QE55Q80D. Tato televize využívá QLED panel včetně vyšší 120Hz obnovovací frekvence. Oproti výše doporučené TCL má tento Samsung horší podsvícení. Nicméně stále v porovnání s konkurencí nabízí působivý jas a slušné podání černé. Rozdílný je systém, korejská společnost využívá vlastní Tizen, který ale například v podpoře aplikací patři k tomu lepšímu, co v televizích momentálně můžete najít. Pokud hledáte Samsung televizi za stále docela rozumné peníze, je Samsung QE55Q80D skvělou volbou.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
2) Největší televize do 20 000 Kč
Pokud je pro vás důležitým parametrem velikost televize, můžeme do částky 20 000 Kč doporučit TCL 75C655. Při úhlopříčce 75 palců (191 cm) už se můžete spolehnout na kvalitnější QLED panel. Menší minus je základní 60Hz obnovovací frekvence, pokud ale na TV neplánujete hrát hry, není to takový problém. Plusové body naopak TCL 75C655 získá za podporu lokálního stmívání, Dolby Vision či 35W reproduktory s integrovaným subwooferem. Podobně jako u jiných TCL modelů, i tato televize funguje se systémem Google TV a nechybí záruka na 5 let. Podpora všech digitálních tunerů je samozřejmostí.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Nejlepší televize do 25 000 Kč
V současné době je nejlepší technologií v televizorech OLED. Důvody jsou jasné, panely tohoto typu mají nejlepší (absolutní) podání černé, neboť umějí zhasínat jednotlivé pixely na obrazovce. Díky tomu je docíleno nejlepšího kontrastu a špičkových pozorovacích úhlů. Nevýhodou OLED panelů oproti VA či IPS je reálná hrozba vypalování pixelů, a tedy obecně kratší životnost. Na druhou stranu se to rok od roku zlepšuje a problémy s vypalováním jsou v současnosti mnohem menší záležitostí než u prvních OLED modelů. Pokud chcete televizi s co nejlepším obrazem, není nad čím váhat.
1) Televize s nejlepším obrazem
Nejlepší volbou do 25 000 Kč je LG OLED55B46, u které už se můžete těšit na všechny výše zmíněné výhody OLED panelu jako je špičkový kontrast, výborné pozorovací úhly a zkrátka obecně výbornou kvalitu obrazu. Televizi nechybí vyšší 120Hz obnovovací frekvence či třeba podpora HDR standardu Dolby Vision IQ. Hráče potěší podpora technologií FreeSync a G-Sync pro lepší synchronizaci obrazu s konzolemi či herními PC. Televize LG OLED55B46 je vybavena systémem webOS. K dispozici jsou aplikace pro velkou většinu služeb pro přehrávání obsahu. Samozřejmostí je pak podpora všech tří tunerů.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
U televizí s QLED panelem je výbornou volbou Samsung QE55QN85D, která již spadá do prémiové řady Neo QLED. Hlavním rozdílem proti levnějším modelům je ve využití Mini LED podsvícení. Díky tomu se například kontrastem blíží OLED panelům, ale zároveň navíc nabídne vyšší maximální jas. Podobně jako u LG, i zde je k dispozici 120Hz obnovovací frekvence pro případné hraní her. Lépe je na tom Samsung QE55QN85D u reproduktorů, které nabídnou výkon 40 W. Odlišný je operační systém Tizen, který je ale obecně počtem aplikací a funkcionalitou srovnatelný s webOS.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
2) Největší televize do 25 000 Kč
U těch zcela největších televizí se v této cenové kategorii přehoupneme přes magickou hranici dva metry. Hisense 85E6NT využívá panel s úhlopříčkou 85 palců (215 cm), takže pro pohodlné využití už to chce větší místnost. Kvůli této velikost je na tom už Hisense 85E6NT o něco hůře například v kvalitě panelu či podsvícení. Ale s tím se musí počítat. Stejně tak jako třeba s 60Hz obnovovací frekvencí. Na druhou stranu TV překvapí podporou Dolby Vision. V neposlední řadě je dobré zmínit vlastní systém Vidaa, který má svá specifika. Podporovány jsou pak tunery DVB-T2/S2/C.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Nejlepší televize do 30 000 Kč
1) Televize s nejlepším obrazem
Podobně jako v minulých letech, i tentokrát oponují kategorii do 30 000 Kč korejské společnosti. Volbou číslo jedna je momentálně Samsung QE55S90D využívající OLED panel, díky kterému dostanete výbornou kvalitu obrazu s dokonalou černou, skvělými barvami a špičkovými pozorovacími úhly. Doporučený model nabízí 55palcovovou obrazovku (139 cm) se 4K rozlišením a vynikající 144Hz obnovovací frekvencí. Vhodná je rovněž pro hraní her. Televizor je vybaven systémem Tizen, který podporuje široký výběr aplikací pro streamovací služby. Samsung QE55S90D dále disponuje 40W reproduktory a nechybí duální tuner s DVB-T2, DVB-S2 a DVB-C.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Alternativou je LG OLED55C44 od druhého korejského odborníka přes televize. Jak je z názvu jasné, i v tomhle případě jde o OLED panel s velikostí 55 palců (139 cm). Těšit se tak můžete na stejné výhody, i když Samsung má mírně navrch u barev a v maximálním jasu. I proto je v našem doporučení na prvním místě. Mezigeneračně si LG polepšilo v obnovovací frekvenci a podobně jako konkurence nabízí 144 Hz. Důležitým faktorem pro rozhodování je rozdílný software. LG totiž ve svých televizích využívá systém webOS. V počtu aplikací je na tom podobně jako Tizen u Samsungu. V případě, že byste TV propojovali s herním počítačem s grafickou kartou Nvidia, doporučujeme právě LG OLED55C44. A to kvůli podpoře technologie G-Sync, která značně vylepší synchronizaci obrazu při hraní her.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
2) Největší televize do 30 000 Kč
U těch největších televizí do částky 30 000 korun si sice oproti předchozí cenové kategorii nepolepšíme ve velikosti, stále se jedná o 85palcový (215 cm) model, avšak samotná kvalita obrazu jde výrazně nahoru. TCL 85C655 využívá již QLED panel. Podporují se HDR standardy jako Dolby Vision nebo HDR10+ a potěší třeba i lokální stmívání. Samotná obrazovka televize TCL 85C655 je navíc matná, což se u takto velkého modelu rozhodně hodí. Mezi plusy se dají zařadit rovněž výkonné 50W reproduktory s vestavěným subwooferem a podporou Dolby Atmos. Tradiční je pak systém Google TV a integrace všech tří tunerů.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Nejlepší televize do 50 000 Kč
1) Televize s nejlepším obrazem
U těch zcela nejlepších TV v našem výběru je to poměrně netradiční. Na pomyslném prvním místě máme Samsung QE65S90D, což je větší varianta modelu, který doporučujeme už u televizí do 30 000 Kč. V poměru cena/výkon vychází však skvěle i v kategorii do 50 000 Kč. Využívá OLED panel s velikostí 65 palců (165 cm). Díky 144Hz obnovovací frekvenci jde zároveň o výbornou volbu pro hraní her. Konkrétně nechybí podpora pro FreeSync, což se dá využít hlavně ve spojení s výkonnými herními počítači. Na televizoru Samsung QE65S90D se dá přehrávat jakékoli digitální vysílání (DVB-T2/S2/C), ale také třeba internetový obsah přes HbbTV 2.0 či konkrétní aplikace typu YouTube, Netflix nebo HBO Max, které jsou k dispozici pro systém Tizen. Plusové body získává za světelný senzor, který automaticky reguluje jas, či třeba funkci PIP (obraz v obraze).
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Pokud byste ale opravdu chtěli to nejlepší, co momentálně trh nabízí, musíte si připravit cca 5000 Kč navíc přes limit. A to za televizi Sony Bravia QD-OLED XR-55A95L. Oproti Samsungu se tak jedná o poměrně výrazný příplatek, a ještě musíte počítat s menší velikostí 55 palců (139 cm). Větší 65palcová varianta již vychází na cca 73 tisíc. Oproti Samsung televizi se můžete těšit na o úroveň lepší HDR obsah díky podpoře Dolby Vision, navíc má vyšší maximální jas, což se obzvlášť u OLED panelů hodí. Plusové body získává Sony Bravia QD-OLED XR-55A95L rovněž za kvalitní audio v podobě 60W reproduktorů. Jako systém se pak využívá Google TV a nechybí samozřejmě všechny typy tunerů DVB-C, DVB-S2 i DVB-T2.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
2) Největší televize do 50 000 Kč
U těch absolutně největších televizí do 50 000 korun už se zaměřujeme na modely s 98 palcovou úhlopříčkou, tedy úctyhodných 249 cm. Volbou číslo jedna je pak za nás TCL 98P743, u které nechybí například 144Hz obnovovací frekvence, takže může být skvělou volbou i pro hráče. Samotný panel je LCD, nicméně je doplněn o zajímavé technologie, ať už je to Dolby Vision pro HDR obsah, podpora lokálního stmívání či třeba výkonné 60W reproduktory s integrovaným subwooferem. Televize TCL 98P743 běží podobně jako jiné modely této značky na Google TV.
ZobrazitparametryPorovnatceny eshopůKoupitna Alza.cz
Chcete doporučit co nejlepší televizi v jiném rozpočtu nebo máte k uvedeným doporučením nějaký dotaz či připomínku? Neváhejte nás kontaktovat.